1220 mm Modüler Çelik Su Depoları

1220 Modüler çelik depolar, 1000 m3 üzerindeki depolama hacimleri için farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. İsale hatlarında, endüstride, otellerde, hastanelerde ve pek çok alanda kullanılabilir. Bina dışında ve özellikle kule üstünde tesis edilecek depolarda tercih sebebidir. 1220 Modüler çelik depolar depreme karşı en dayanıklı modüler depolama çözümüdür ve panelleri BS 1564:1975 Tip 2’ye uygun olarak üretilir.

DİZAYN
1220 Modüler çelik depoların tüm yüzeyleri preste form verilmiş ve birbirlerine cıvatalı olarak birleştirilmiş panellerden oluşur. Panel ölçüleri 1220 mm x 1220 mm (4 ft x 4 ft) dir. MODSUDEP 1220 Modüler çelik depolarda sızdırmazlık EPDM contalar ile sağlanır. Tankın tüm yüzeyleri preslerde form verilmiş panellerden oluşur. Tankın tabanı içten veya dıştan flanşlı olarak dizayn edilir. Tankın alt kaide detayı taban dizaynına göre belirlenir. Tankın içindeki taşıyıcı çelik profiller panellere eşit yük getirecek şekilde dizayn edilmiştir. Taşıyıcı profiller form verilmiş sac parçalardan oluşur.

MALZEME ALTERNATİFLERİ
Malzeme kalınlığı 4 mm ile 6 mm arasındadır.

1. Sıcak daldırma galvaniz kaplı karbon çelik (Galvaniz kaplama EN ISO 1461 : 2009’a uygun olarak yapılır.)
2. AISI 304 (EN 1.4301)
3. AISI 316 (EN 1.4401)

3D LAZER KESİM TEKNOLOJİSİ
Paneller 3 boyutlu lazer kesim tezgahında kesildikleri için, hassas ve kusursuzdur.

Depo üzerindeki branşmanlar ve tesisat bağlantıları :

Depo üzerindeki tüm bağlantı yerleri ürünün sevkiyatından önce MODSUDEP fabrikasında yapılır.Sipariş aşamasında müşterilerimiz depo üzerinde talep ettikleri tüm bağlantı noktalarını belirler.

Ayrıca bağlantı yerlerinin tank üzerindeki yerleri ve bağlantılardaki dişli ve flanşlı birleşimlere ait standartlar da sipariş aşamasında müşterilerimiz tarafından belirlenir.

1220 MODÜLER SU DEPOLARIN YERLEŞİM PLANI
OPSİYONLAR

• 1220 (4 ft x 4 ft) modüler çelik su depoları kule üzerinde tesis edilebilir.
• Açık alanda montajı yapılacak tankların tavanı eğimli çatı şeklinde tasarlanabilir.
• Tabanı içten flanşlı veya dıştan flanşlı olarak dizayn edilebilir. İçten flanşlı taban dizaynına sahip depoların montajı bütün olarak atılmış 10 cm yüksekliğinde düz bir kaidenin üzerinde yapılabilir.
• Tankın içine separatör konularak tank 2 veya daha çok bölümden oluşabilir.
• Kaide betonuna gerekli detay eklenir ise tankın tabanındaki suyu komple boşaltma imkanı olacaktır.

Opsiyonlar ile ilgili teklif aşamasında MODSUDEP Ar-Ge bölümünden bilgi alınmalıdır.

 

Diğer servisler

  • 1220 mm Modüler Çelik Su Depoları

    1220 Modüler çelik depolar, 1000 m3 üzerindeki depolama hacimleri için farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. İsale hatlarında, endüstride, otellerde, hastanelerde ve pek çok alanda kullanılabilir. Bina dışında ve

  • 1080 mm Modüler Çelik Su Depoları

    DİZAYN MODSUDEP 1080 mm modüler depoların tavan ve tabanı düz plaka saclardan, yan modülleri ise preslerde form verilmiş saclardan meydana gelir.Yan paneller ihtiyaca göre 1080 mm x 1080 mm